Wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Każdego roku staram się dołączyć w jakiś sposób do inicjatywy znanej nam wszystkim i jest to Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Według mnie jest to światowy fenomen istniejący już trzydzieści lat. Wielu moich znajomych również angażuje się.

To nie są duże kwoty ale liczy się gest i każda najmniejsza pomoc. Każdego roku wrzucam coś do puszki ale zdarzyło mi się też dawać coś na aukcje. Moja córka w tym roku wystawiła aukcję internetową na profesjonalny zabieg kosmetyczny ponieważ prowadzi swój gabinet kosmetyczny. Fajnie, że jest zainteresowanie i kilka osób już wylicytowało całkiem przyjemną kwotę. Myślę, ze każdy z nas zdecydowanie może coś od siebie dać, jeśli nie finansowo to można tę inicjatywę wspierać jako na przykład wolontariusz. Wtedy jest to tylko mój czas a jakże jednak ważny. Jeśli ja dołożę coś od siebie, pieniądze czy mój czas, dołoży moja rodzina i znajomi, to wspólnie możemy wiele zdziałać. Cel zbiórki jest zawsze szczytny a kto wie czy w przyszłości to do mnie nie wróci bo może kiedyś będę potrzebowała pomocy przy użyciu sprzętu zakupionego przez orkiestrę.

Biorę więc udział i w tym roku i wszystkich do tego zachęcam. Warto się zaangażować i zrobić coś dobrego dla innych, którzy teraz już potrzebują wsparcia.