Biegaj ze smartwatchem!

Liczba biegaczy stale przybywa! To nie tylko dyscyplina sportu, ale i element zupełnie nowego stylu życia. Każdy amator, już po krótkim czasie na biegowych ścieżkach, pragnie monitorować swoje postępy. Niezastąpiona będzie w tym przypadku elektronika!

Na rynku dostępne są nowoczesne, sportowe zegarki – smartwatch. Szybko i skutecznie zapisują wszystkie, niezbędne pomiary. Dzięki tym danym, wiemy dokładnie: jaką trasę pokonaliśmy (z uwzględnieniem wzniesień), znajdziemy także informacje o prędkości, kilometrach, spalonych kaloriach, prędkości, a także, w którym momencie byliśmy najszybsi.

Zegarek sportowy współgra z systemami Android i IOS. Wszystko odbywa się za pomocą Bluetooth. Ponadto opaska typu smart odporna jest w 100% wodoodporna, zatem bieganie odbywać się może w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Z reguły smartwatch nie tylko jest lekki (średnio 46 g), ale i… wpisuje się w światowe trendy! Klienci mogą wybrać dowolny design. Niektóre z nich wyglądają jak klasyczne, eleganckie zegarki!

One thought on “Biegaj ze smartwatchem!

Dodaj komentarz