Hulajnogi Scoot and Ride Blueberry – doskonały pomysł na prezent dla malucha!

Z zakupem pierwszej hulajnogi wcale nie trzeba czekać do momentu, aż dziecko nauczy się trzymać równowagę. Można nabyć ją o wiele wcześniej, zwłaszcza jeśli urządzenie może dodatkowo posłużyć jako jeździk. Taka właśnie jest hulajnoga Scoot and Ride Blueberry, która okazuje się idealnym prezentem zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. 

Jeździk i hulajnoga w jednym

Scoot and Ride Blueberry to tak naprawdę 2w1, a mianowicie jeździk w połączeniu z hulajnogą. Z tego też powodu mogą ze sprzętu mogą korzystać nie tylko maluchy, które nauczyły się już trzymać równowagę. Większość rodziców decyduje się na zakup Scoot and Ride Blueberry, gdy ich dziecko kończy 1. rok życia. Wtedy też bez problemu jest w stanie poruszać się za pomocą jeździka, który może służyć mu zarówno w terenie, jak i w domowych warunkach. Zazwyczaj z jeździka maluchy korzystają do 2. roku życia, choć wytrzyma on obciążenie nawet do 20 kg, więc niższe dzieci mogą go używać nieco dłużej. Tymczasem później przesiadają się na hulajnogę, która jest elementarną częścią zestawu. Hulajnoga posłuży maluchom znacznie dłużej, gdyż wytrzymuje obciążenie nawet 50 kg, a dodatkowo można się na niej poruszać aż do momentu, gdy wzrost dziecka nie przekroczy 118 cm. Urządzenie charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania, jest ono niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu z powodzeniem można je użytkować przez długie lata. Hulajnogę Scoot and Ride Blueberry można zakupić w sklepie internetowym https://www.zdroweimarkowe.pl/product-pol-198-Hulajnoga-Scoot-and-Ride-2w1-Highwaykick1-Blueberry.html.

Jak zachęcić dziecko do regularnej aktywności fizycznej? 

Zdrowe nawyki warto pielęgnować w dzieciach już od najmłodszych lat. Dbamy o to, aby maluchy prawidłowo się odżywiały, jednak często zapominamy o tym, że potrzebują one codziennej dawki ruchu na świeżym powietrzu. Dzięki temu wzmacniają odporność, a jednocześnie pozostają w formie. Tradycyjne spacery mogą jednak nie być tak atrakcyjne dla dziecka, jak na przykład jazda na hulajnodze. Model Scoot and Ride Blueberry doskonale sprawdzi się zarówno dla maluszków w okolicach 1. roku życia, jak i dla przedszkolaków. Dzięki niemu o wiele łatwiej będzie nam zachęcić dziecko do wychodzenia na dwór i zaczerpnięcia świeżego powietrza. Dzieci chętnie dojeżdżają hulajnogą Scoot and Ride Blueberry na plac zabaw czy do żłobka bądź przedszkola. Pamiętajmy także o bezpieczeństwie najmłodszych – podczas jazdy dziecko musi mieć na głowie kask, natomiast na łokciach oraz kolanach odpowiednie ochraniacze.